Żydzi w walce o niepodległość Polski

Może Ci się również spodoba

8 komentarzy

 1. piotr rubas napisał(a):

  Ale zaklamany artykul. Dla leminga ktory nie ma pojecia o historii tworzy sie wrazenie jakoby Zydzi to taka lagodna nic nikomu nie przeszkadzajaca grupa i to tylko ci zli Polacy ktorzy wyssali antysemityzm z mlekiem matki sa nietolerancyjni.
  A moze bylo wspomniec o postawie wiekszej czesci Zydostwa w czasie insurekcji kosciuszkowskiej jako masowo zdradzali wojskom rosyjskim miejsca pobyty oddzialow polskich. Berek Joselewicz byl wyjakiem niestety nielicznym. Zaangazowal sie w powstanie ze wzgledu na to ze liczyl ze bedzie to przedluzenie rewolucji francuskiej (Joselewicz razem z Kosciuszka dostali od lewactwa francuskiego pokazna kwote na organizacje rewolucji ktora miala rozniesc „ogien rewolucji ” na inne kraje. Skad my to znamy?
  Ani slowa nie ma o zdradzieckiej postawie Ludwika Kronenberga, ktora najpierw pozyczyl pieniadze Poalkowm na zakup bronii we Francji i Belgii a potem cale dostawy wpadly w rece Rosyjskie a Kronenberg po powstaniu zostal odznaczony medalem Sw. Wlodzimierza i wykupowal polskiej majatki za bezcen. A wspolpraca z zaborcami i rola litwakow? A Judeopolonia i walka wiekszej czesci zydowstwa z nowopowstalym panstwem polskim?
  A postawa calych rzeszy zydowskich w wojnie polsko-bolszewickiej? W oddzialach bolszewickich zydzi stanowili 70-80 komisarzy ludowych. W partii bolszewikow ich liczba dochodzila do 90 %. A rola Zydowstwa w katowaniu tysiecy Akowcow po 1945r? Sa to u Was biale plamy.

  • Piotr Nowik napisał(a):

   „Ale zakłamany artykuł” – tak samo można powiedzieć: „Ale zakłamana opinia”

   Kolego Piotrze Rubasie, Zydzi byli i są po obu stronach „barykady”. Można oczywiście mówic o dużym zaangażowaniu Żydów w powstawanie socjalizmu czy komunizmu (żydowską mentalność charakteryzuje potrzeba naprawy świata) lecz – jak wiadomo – komunizm udał się wyłącznie w kibucach w Izraelu. Bowiem tam, gdzie większośc stanowią goje, żaden pomysł żydowski (choćby był najlepszy) nie wypali.
   Żydzi budowali komunizm. Żydzi też pierwsi dostrzegli, jakie nieszczęście ten komunizm w gojskim wykonaniu ze sobą niesie (znam osobiście takich, którzy przed Stalinem do przedwojennej Polski uciekali). Żydzi też pierwsi zaczęli z owym komunizmem walczyć (np. Lew Trocki, sprawa lekarzy Stalina). W końcu to Żydzi (a nie sam Wałęsa) ów komunizm w Polsce obalili. (Przypomnij sobie, kto tworzył w Polsce KOR, jaka jest rola Michnika w obaleniu komuny, Szadaja i wielu innych…)

   W obliczu państwowego antysemityzmu roku 1968 w Polsce, tylko idioci nadal uporczywie używają terminu „żydokomuna”.

   Omawiany artykuł ma pokazać to, czego Polacy nie chcą wiedzieć i czego nie są w stanie zrozumieć – że Zyd po prostu potrafi dać w mordę, „machnąć szabelką” albo załadować działo na czołgu Merkava. Tak było w historii i tak jest dzisiaj.

   A co do „katowania tysięcy AKowców” – sam stłoczyłbym w jakiejś stodole te setki tysięcy polskich szmalcowników i morderców, zdrajców, sprzedawczyków, volksdeutschów i kolaborantów… i podpalił. Nie byłoby w tym nic złego.
   Jak myślisz, dlaczego na terenie Polski w zasadzie nie było żydowskich oddziałów partyzanckich – było ich natomiast mnóstwo na Bialorusi a także na Litwie)? Odpowiedź – zgodnie z tym co dowodzi Gross – bo Polacy w czasie wojny więcej zabili Żydów, niż Niemców.
   Gdyby mi jakiś Polak rodzinę zamordował albo zadenuncjował, sam bym mu gardło poderżnął.

  • Piotr Nowik napisał(a):

   W sprawie AK, proponuję dobrze udokumentowane morderstwo grupki Żydów przez tę leśną bandę niby piolskich bohaterów.
   Morderstwa Armii Krajowej na Żydach

 2. andrzej napisał(a):

  żydzi obalili komunizm , obalili siebie żeby dalej siedzieć przy korycie – tym razem jako kapitaliści. piotr nowik – twoje wypowiedzi umacniają tylko w przekonaniu że Hitler was za mało spalił. zamiast was ratować Polacy powinni denuncjować każdego z was. nie byłoby by dziś na świecie takiego pełzającego ścierwa jak ty.

  • Piotr Nowik napisał(a):

   A polacy obalili kolejną flaszkę wódki, obalili ją, żeby dalej siedzieć w barze przy korycie – tym razem jako członkowie Unii Europejskiej. andrzej – twoje wypowiedzi umacniają tylko w przekonaniu że Stalin was za mało w Katyniu zadołował. zamiast was wywozić na Syberię, Rosjanie powinni dołować każdego z was. nie byłoby by dziś na świecie takiego pełzającego ścierwa jak ty.

   • Kris napisał(a):

    ta wsza gadka jest bez sensu
    piszecie o żydach i polakach, a przecież oni wszyscy byli obywatelami Rzeczypospolitej
    złe charaktery są wszędzie
    Polacy wyznania mojżeszowego umierali na równi z innymi więc to pisanie że jednych zgineło za mało, a inni obalali flaszkę to niesmaczne komentarze
    zero retoryki
    Trzeba więcej takich artykułów w których opisuję się męstwo, poświęcenie i heroizm w imię wyższych celów , niezależnie od wyznania.
    i te wszystkie słowa żyd, żyd, polak
    kurde jesteśmy z jednego kraju, nie każdego sąsiada musisz lubić ale też nie musisz oblewać go kalumniami

   • michał napisał(a):

    „Hitler was za mało spalił.”
    Nie pisz tego po polsku, bo przynosisz wstyd Polakom, parszywa łajzo.

 3. Czesław napisał(a):

  Jezu Chryste wybacz i nawróć żydow na wiarę w Ciebie, Boga Ojca i Ducha Świetego Amen. Żeby w końcu przejżeli na oczy a nie tylko zło czynili z ich bogiem szatanem jak dotychczas. W imię Oja, Syna i Ducha Świetego Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *